O NAS

Nasze biuro rachunkowe istnieje już od 1996 roku,  tak więc już od ponad dwóch dekad zdobywamy doświadczenie w prowadzeniu usług księgowych i współpracy z firmami. Jesteśmy firmą rodzinną, która reprezentuje już drugie pokolenie księgowych. Tym samym
łączymy nowoczesne metody współpracy z wieloletnim doświadczeniem w zakresie
rachunkowości. 

            Dysponujemy  Certyfikatem Ministerstwa Finansów , który potwierdza kwalifikacje i
uprawnienia do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych.  Posiadamy również ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej z tytułu wykonywanego zawodu.

Od 1996 roku biuro rachunkowe prowadzone było w ramach jednoosobowej działalności gospodarczej, w 2013 zostało przekształcone w spółkę cywilną. Ciągły rozwój naszej formy doprowadził do przekształcenia się w Kancelarię Rachunkową SKRA Sp. z o.o.

Nasze biuro cechuje się wysokim profesjonalizmem, rzetelnością i terminowością wykonywanych usług a nasi klienci powierzając nam obsługę księgową i kadrową swojej firmy będą mogli całkowicie poświęcić się rozwojowi swojego przedsiębiorstwa .

Ze swojej strony gwarantujemy zachowanie całkowitej poufności w zakresie informacji dotyczących klientów, bezpieczeństwo powierzonych dokumentów a przede wszystkim wysoki poziom merytoryczny i jakości obsługi. Staramy się, aby nasze relacje z Państwem oparte były na obustronnym zaufaniu przy jednoczesnym dostosowaniu  się do indywidualnych potrzeb.